Press "Enter" to skip to content
Forum kredytowe

Vivus – pożyczka dla każdego

0

Najlepsza pożyczka to taka, którą możemy uzyskać szybko i bez zbędnych formalności. A jeśli do tego nie musimy za nią zbyt wiele płacić, możemy być pewni, że firma która ją proponuje, z całą pewnością będzie miała dużo klientów. Na polskim rynku, firmą która spełnia wszystkie te warunki jest . Uzyskanie w niej pieniędzy jest proste i łatwe, a ponadto jej oferta jest najtańsza na rynku, więc nie ma się co dziwić sporym zainteresowaniem jakim wzbudza ten produkt.

Vivus proponuje pożyczki dla każdego. Można w tej firmie pożyczyć nawet 2 500 złotych, co jak na chwilówki przez Internet jest kwotą stosunkowo wysoką. Termin spłaty to 30 dni, z możliwością przedłużenia. O pieniądze wnioskować mogą zarówno osoby zatrudnione na cały etat i na czas nieokreślony, jak i ci, którzy pracują na „pół etatu”, mają prace „na czarno”, których dochody są nieregularne, ale też ci, którzy są zatrudnieni na „umowy śmieciowe”. W bankach o kredytach mogą oni zapomnieć, a Vivus chętnie rozpatrzy ich wnioski. Odrzucone zostaną tylko prośby tych, którzy figurują w rejestrach dłużników, lub mają złą historie kredytową zgromadzoną w Biurze Informacji Kredytowej. Jednakże takie wpisy nie są decydujące i nie dyskwalifikują wnioskodawcy i jeśli opóźnienia nie były zbyt duże, decyzja może być pozytywna.

W Vivus możemy pożyczyć pieniądze „za darmo”. Albowiem firma wprowadziła promocję dla nowych klientów, dzięki czemu, nie muszą ponosić oni żadnych kosztów, gdy spłacają zadłużenie. Na takich zasadach można uzyskać do 1 200 złotych na okres 30 dni. Jeśli pieniądze zostaną spłacone w terminie, pożyczkobiorca zwraca dokładnie tyle samo pieniędzy ile pożyczył.

Uzyskanie pożyczki w Vivus jest niezmiernie proste i szybkie. Wystarczy mieć dostęp do sieci internetowej, aktywny telefon komórkowy i konto w banku. Za pośrednictwem strony internetowej firmy, rejestrujemy się w jej bazie danych i dokonujemy weryfikacji podanych danych, wykonując przelew w wysokości 1 gr z naszego konta na rachunek firmy. A później możemy już składać wniosek, podając w nim jaka suma nas interesuje i po jakim czasie chcemy ją oddać. Jeśli ktoś już wcześniej korzystał z oferty Vivus, od razu może przejść do złożenia wniosku. Firma od razu przystępuje do rozpatrzenia wniosku i jeśli decyzja jest pozytywna, pieniądze są natychmiast przesyłane na konto wnioskodawcy. Więc jeśli mamy konto w tym samym banku co pożyczkodawca, pieniądze mamy do dyspozycji w ciągu 15 minut.

Czytaj również: