Press "Enter" to skip to content
Forum kredytowe

Przegląd oferty Filarum.pl

0

Coraz częściej w różnych miejscach, możemy zauważyć reklamy firmy pożyczkowej Filarum. Przyjrzyjmy się więc i zobaczmy, co ma ona ciekawego do zaoferowania dla swoich klientów.
Opinie o Filarum

Przede wszystkim od razu rzuca się nam w oczy pożyczka za darmo, jaką firma ta proponuje nowym klientom. Jeśli ktoś ubiega się o pożyczkę po raz pierwszy, nie musi oddawać nic więcej, aniżeli pożyczył. Maksymalna suma, o jaką można aplikować, to 500 złotych na 30 dni. Każdy kto złożył wniosek o właśnie taką sumę i spłaci ją w terminie, oddaje dokładnie 500 złotych. Oczywiście w firmie tej można pożyczyć dużo więcej, ale należy już wtedy płacić odsetki. Stali klienci firmy, którzy wszelkie swoje pożyczki spłacają w terminie, mogą dostać nawet 2 500 złotych.

Filarum nie wymaga od swoich klientów żadnych dokumentów, które mogą udokumentować dochody. Nie mamy potrzeby wysyłać czy okazywać zaświadczeń z zakładu pracy, odcinka renty, emerytury, czy też wyciągu z banku. Jest to więc idealna okazja dla wszystkich tych, którzy pracują dorywczo, „na czarno”, czy na umowę zlecenie. Co równie ważne, Filarum nie żąda zabezpieczenia do swojej pożyczki. Jest to bardzo istotne, gdyż ciężko jest obecnie znaleźć poręczyciela, który zgodzi się podżyrować nasze zobowiązanie.

Z pewnością dużym plusem oferty Filarum jest to, że od samego początku każdy kto chce w tej firmie złożyć wniosek, wie ile będzie musiał zapłacić. Firma nie stosuje bowiem żadnych ukrytych opłat i suma jaka jest podana jeszcze przed złożeniem wniosku, na pewno nie zmieni się w dniu spłaty, oczywiście jeśli spłacimy wszystko w terminie.

Pieniądze w Filarum otrzymujemy bardzo szybko. Albowiem wszelkie formalności załatwiamy za pośrednictwem Internetu, bądź telefonu komórkowego. A wiadomo, że są to bardzo szybkie media, więc i ekspresowa jest też pożyczka. Wystarczy zarejestrować się w bazie danych firmy, potwierdzić podane dane, złożyć przez Internet prosty wniosek, a po kilkunastu minutach, otrzymamy esemesa z decyzją. Gdy będzie ona pozytywna, bardzo szybko pożyczkodawca zrobi przelew na konto wnioskodawcy, który będzie mógł przeznaczyć pieniądze na dowolny cel.